Нагороди та сертифікати

  • Топ 25
  • Топ 50
  • Лідер галузі
  • Лідер галузі 2
  • Торгова марка

Послуги усного перекладача в Києві

Бюро перекладів «Традос» пропонує послуги усного перекладу в місті Києві.

Ми забезпечуємо:

  • Усний переклад у Києві на семінарах, виставках, конференціях.
  • Усний переклад у Києві на ділових зустрічах, переговорах, офіційних заходах.
  • Усний переклад у Києві під час здійснення нотаріальних дій.

Мови перекладу

Бюро перекладів «Традос» на сьогоднішній день готове надати усного перекладача практично будь-якої європейської або азіатської мови. Ми маємо великий штат перевірених усних перекладачів англійської, німецької, іспанської, італійської, польської, португальської, китайської, арабської, японської, чеської, словенської, словацької, сербохорватської та інших мов. Список мов постійно поповнюється.

Умови роботи

Ми в найкоротші терміни підберемо Вам дипломованого перекладача, який допоможе провести зустріч із закордонним партнером, підписати договір або ж залагодити особисті справи.

Для цього Вам необхідно буде повідомити нашому менеджеру мову перекладу, його тематику, час та місце проведення заходу, а також орієнтовну тривалість перекладу.

Після цього ми повідомимо Вам вартість послуги та займемось підбором перекладача, який відповідає Вашим вимогам. Як тільки він буде знайдений, ми зателефонуємо Вам та обговоримо всі умови.

Бажаним було б надання з Вашої сторони будь-яких матеріалів згідно тематики перекладу, щоб перекладач зміг підготуватись до зустрічі.

Умови оплати

Необхідно також враховувати, що мінімальне замовлення на усний переклад у нас становить три години. Послуги перекладача у робочі дні після 19.00 години, а також у вихідні дні сплачуються згідно подвійної тарифної ставки.

Для підтвердження замовлення необхідно сплатити 50% його вартості мінімум за один день до проведення заходу.

Оплата послуг усного перекладу здійснюється або на розрахунковий рахунок компанії, або готівкою в офісі. Також є можливість здійснити оплату безпосередньо перекладачеві, проте це можливо зробити лише після попередньої домовленості з менеджером, відповідальним за дане замовлення