Акції

Акції

Чорна п’ятниця

Бюро перекладів «Традос» вирішило традиційно приєднатися до всесвітнього дня шопоголіка!...

Новини

Новини

З Днем Незалежності

Шановні замовники! Наше бюро перекладів вітає Вас з Днем Незалежності України!...

Статті

Статті

Скільки коштує переклад?

Ми досить часто чуємо, як люди кажуть: «Це дорого», «Це дешево». А зрештою, ми й самі часто вживаємо...

ПЕРЕКЛАД ВІДЕОРОЛИКІВ ТА АУДІОЗАПИСІВ

Переклад відеороликів та аудіо записів – відносно нова послуга перекладу, якщо порівнювати її з традиційним усним та письмовим перекладом. По суті такий вид перекладу найчастіше поєднує ці два види перекладацької діяльності та є різновидом усно-письмового перекладу.

Єдиною відмінністю від класичного усно-письмового перекладу є те, що в ролі первинного джерела інформації виступає не жива мова спікера, а відео- чи аудіозапис.

Існують наступні варіанти перекладу відеороликів та аудіозаписів:

  1. Письмовий переклад аудіо- чи відеоролику. В результаті перекладу Ви отримуєте текст. Наприклад, це субтитри до закордонного фільму.
  2. Письмовий переклад аудіо- чи відеоролику з наступним його озвучуванням на мові перекладу. В результаті перекладу Ви отримуєте текст, після редагування якого перекладач або диктор (актор) його начитує. Прикладом такого перекладу може бути професійний дубляж фільму.
  3. Усний переклад аудіо- чи відеоролику з прямим начитуванням на носій аудіо- чи відеоінформації. Прикладом такого перекладу може бути неякісний дубляж фільму, під час якого перекладач не встигає перекласти одну фразу, а актор вже вимовив наступну. Такий вид перекладу є вкрай небажаним, оскільки відсутня стадія редакції.

В даний момент бюро перекладів «Традос» має можливість запропонувати послугу письмового перекладу аудіо- чи відеоролику. Вартість такої послуги складає від 100 грн. за 1 сторінку готового тексту, в залежності від мови.